1. ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ ТА ПЕРЕДСТАРТОВІЙ КОНТРОЛЬ.

  1. Всі автомобілі , що беруть участь Чемпіонаті України, Кубку України, національних серіях та національних змаганнях повинні пройти технічну інспекцію, час, місце та розклад якої Комітет ФАУ по Дріфту зобов'язаний опублікувати на офіційному сайті.

  2. Технічну інспекцію проводить механік, майстер і технічний комісар ФАУ. Інспекція проводиться на спеціальній СТО не більше як за 10 днів до початку сезону (першого змагання року).

  3. У випадку якщо учасник не зміг вчасно подати автомобіль на технічну інспекцію, він повинен самостійно зв’язатись із технічнім комісаром для проходження інспекції заздалегідь до початку змагань.

  4. Основне завдання технічної інспекції - перевірка автомобілів що беруть участь у змаганні на відповідність Технічним вимогам викладеним у Додатку № 2 даного регламенту.

  5. Після проходження тех. інспекції Технічній комісар приклеює на верхню ліву частину даху автомобіля учасника СТІКЕР про проходження технічної

Інспекції (та допуску автомобіля до змагань з дріфту) та ставить відповідну позначку в Паспорт Спортивного Автомобіля ФАУ.

Учасник зобов'язаний зберігати цей стікер до кінця змагань 2015 року. Стікер повинен бути наклеєний на місце вказане інспектором!

 1. Крім цього всі автомобілі що беруть участь у змаганні повинні проходити процедуру передстартового контролю до виїзду на трасу. Виїзд автомобілів на трасу без наявності відповідного стікера що свідчить про проходження тех. і мед. контролю заборонений.

 2. Учасники зобов'язані подати свої автомобілі до пункту адміністративної перевірки і передстартового контролю у відповідності з Програмою змагання для виконання:

А. Адміністративної перевірки;

- Перевіряються ліцензії учасника, водія, наявність медичного сертифікату відповідності.

В. Передстартового контролю:

- Перевіряється відповідність автомобілів Технічним вимогам даного регламенту.

- Автомобіль не допускається до участі у змаганнях в разі не відповідності Технічним вимогам.

 1. Штраф за несвоєчасне прибуття на адміністративну перевірку або передстартовий контроль - 200грн.

Тільки Колегія Спортивних Комісарів змагання може дозволити адміністративну перевірку і передстартовий контроль в разі запізнення, якщо таке запізнення викликано форс - мажорними обставинами.

 1. Будь-які автомобілі які після передстартового контролю було розібрано або модифіковано таким чином, що це могло вплинути на безпеку або відповідність технічним вимогам, або автомобілі які потрапили в аварію з тяжкими наслідками, повинні бути представлені на повторну технічну інспекцію (учасники повинні самостійно зв’язатись із технічнім комісаром для проходження інспекції).

 2. Тільки один учасник від команди має право перебуває з автомобілем в зоні адміністративних перевірок, технічної інспекції та передстартового контролю. Знаходження сторонніх осіб у зоні адміністративних перевірок , технічної інспекції та передстартового контролю заборонено.

 3. Медичний контроль.

  1. Водій не допускається до змагань у випадку незаповнених належним чином медичних документів водія, або у разі знаходження в нетверезому вигляді.

  2. Керівник змагання та/або КСК змагання можуть зажадати від будь-якого водія проходження медичного огляду в будь-який момент змагань.

 

Рекомендуемое видео

Instagrams @grinchukdrift

Партнёры